Rolety (rolety okienne)

W naszej ofercie posiadamy rolety okienne w kasecie i z prowadnicami, tradycyjne - wolno wiszące oraz dachowe. 

Rolety okienne w kasecie - produkt wyposażony w kasetkę na rolkę z materiałem aby zapobiec zabrudzeniu tkaniny. Osłona montowana do listwy przy szybowej dzięki czemu okno nie traci gwarancji. Przymocowanie kasety do okna może odbywać się za pomocą wkrętów lub kleju.

Dzięki prowadnicom szczelniej zasłonimy okno nie pozwalając na przenikanie promieni słonecznych. Rolety okienne wyposażone są w mechanizm samohamujący dzięki czemu możliwe jest zatrzymanie rolety w dowolnym momencie.


Rolety tradycyjne (wolno wiszące) - Rolety te są klasyczną formą osłony słonecznej. Ich prostota wykonania pozwala na montaż we wnęce okiennej, nad nią lub do ściany. Roleta świetnie nadaje się do zaciemniania pomieszczeń z dużymi przeszklonymi powierzchniami. Gdy wykończymy roletę np. ozdobną falbaną stanie się ona zgrabnym elementem dekoracyjnym.
Rolety wolnowiszące „Dzień i Noc” - Najnowszą propozycją w grupie rolet tekstylnych, wolnowiszących. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. "dzień - noc". Tym samym, dzięki zastosowanemu systemowi oraz specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych oraz zaciemniających), otrzymujemy wyjątkowe rozwiązanie spośród dotychczas stosowanych w roletach. Roleta "dzień - noc"stworzy niepowtarzalny design wnętrza, w którym zostanie zainstalowana.Rolety dachowe - Osłona przystosowana do każdego rodzaju okna dachowego (Velux, Fakro, Okpol, Roto). Roleta wyposażona jest w maskownicę i aluminiowe prowadnice na materiał.


 

Kraków Rynek

Adres:

Zobacz w Mapach Google

SIEDZIBA FIRMY, SALON FIRMOWY

ul. Kolista 8a
30-382 Kraków

Tel: 12 346 19 73

Automatyka do bram:
Tel: 12 267 75 75

e-mail: biuro@wynn.pl

Działamy na terenie CAŁEJ POLSKI.