3 lata gwarancji
5 lata gwarancji na automatykę
producent

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Każdy z nas chce się czuć w swoim domu bezpiecznie. Rolety zewnętrzne są idealne do tego celu. Wykonane z aluminium osłony uchronią Twoje okno kiedy będziesz poza domem, dzięki czemu cały dom będzie bezpieczny. Roletami zewnętrznymi steruje się za pomocą przycisku, pilota (droga radiowa) lub w tradycyjny sposób ręcznie.

Zabezpieczeniem rolety przed podniesieniem jej z zewnątrz jest zastosowanie rygli automatycznych lub wieszaków blokujących. Dzięki tym zabezpieczeniom żaden niepożądany gość nie wtargnie do naszego mieszkania.

Rolety zewnętrzne stanowią także doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu w zimowe dni zaoszczędzimy na ogrzewaniu, a w trakcie upalnego lata zapewnią miły i przyjemny chłód.

Rolety zewnętrzne są nie tylko skuteczna ochrona przez słońcem, wiatrem, deszczem, czy śniegiem, ale zapewniają zachowanie prywatności i chronią mieszkańców przed włamaniem.

Rolety zewnętrzne są inwestycją w bezpieczeństwo własne oraz własnego domu, a materiały zastosowane w ich produkcji sprawiają że jest to zakup na długie lata.

Rolet zewnętrzne produkowane są z profili aluminiowych firmy LUTECH.

Systemy rolet zewnętrznych

Wzornik kolorów

Kraków Rynek

Adres:

Zobacz w Mapach Google

SIEDZIBA FIRMY, SALON FIRMOWY

ul. Kolista 8a
30-382 Kraków

Tel: 12 346 19 73

Automatyka do bram:
Tel: 12 267 75 75

e-mail: biuro@wynn.pl

Działamy na terenie CAŁEJ POLSKI.